Koupelnový nábytek na míru

Nedokážete se s běžným nábytkem vejít do koupelny či vám nevyhovují běžné návrhy koupelen (například v panelovém domě)? Nebo hledáte jiné tvary, které vám běžná výroba neumí zajistit? Dokážeme využít každého místečka a dodat vám luxusní koupelnový nábytek na míru, který vás potěší vzhledem a zajistí perfektní funkci. Spolupracujeme s výrobci umyvadel z umělého kamene, který je daleko praktičtější než křehký porcelán. Můžete si vybrat jakoukoli barvu (černá, bílá, fialová – prostě dle libosti) a vymyslet jakýkoliv atypický tvar. Umělý kámen brání usazování plísní a případné škrábance lze snadno opravit.

Materiál pro koupelnový nábytek

Materiál musí být výrazně odolný a nesmí přijímat vlhkost. Vždyť víte, jak snadno se nábytek postříká vodou ze sprchy. Právě kvůli velké a proměnlivé vlhkosti musí být například koupelnová skříň voděodolná či komoda musí mít kvalitní hrany. Právě tudy proniká do dřevěných desek nejvíce vlhkosti. Špičkové technologie úprav hran jsou například vícevrstevné dýhové hrany či ABS hrany z termoplastového granulátu. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše návrhy či představy pro koupelnový nábytek a vyrobíme vám ho přímo na zakázku.

Originální řešení

Vyrábíme originální nábytek do koupelen z různých materiálů jako umělý kámen, dřevo (dub, borovice), bambus, masiv, proutěný a další dle individuální potřeby klienta. Jsme schopni dodat celé koupelnové sestavy různých stylů – retro, dřevěné retro, rustikální, moderní a další zajímavé varianty.

Fotogalerie koupelen


Vzorníky materiálů

Menu