Kvalitní nábytek
dle Vašich představ?
Jste tu správně!
Jak pracujeme Reference
O nás

Truhlářství Praha A-typ - nábytek
na míru

Nábytek na míru vyrábíme již přes 27 let, to nás hodně naučilo.

Za tak dlouhou dobu jsme nasbírali velké množství zkušeností, kterých si naši klienti cení.

Hlavními přednostmi naší firmy je práce poctivého truhláře, osobní přístup a kvalitně odvedená práce, kterou ladíme dle přání našeho klienta.

Kuchyně, koupelny Atyp

Kuchyně, koupelny

Rádi Vám poradíme, jak uspořádat kuchyň tak, aby byla stylová, ale zároveň se maximálně využil její potenciální prostor. Nabízíme moderní kuchyně na míru, včetně kuchyňské linky, barových stoliček, jídelního stolu i židlí. Vyrábíme i koupelnový nábytek na míru – luxusní koupelnové sestavy, ale i koupelnové skříňky, poličky a regály.

+Prohlédnout reference
Ložnice Atyp

Ložnice

Vyrábíme moderní nábytek na míru do ložnice, a přitom dbáme na to, aby byl nejen krásný, ale i praktický. Manželské postele na míru s promyšlenými šuplíky, vestavěné skříně všech rozměrů, komody, ale i noční stolky vám poskytnou dostatek úložného prostoru a zajistí stylový interiér, ve kterém se Vám bude spát jedna báseň.   

+Prohlédnout reference
Dětský nábytek Atyp

Dětský nábytek

Nábytek do dětského pokoje vyrábíme tak, aby vydržel různé zacházení a byl bezpečný, variabilní a kvalitní. Nabízíme originální nábytek na míru pro děti, k jehož výrobě používáme ty nejkvalitnější a nejvhodnější materiály. Jsme schopni vyrobit jednotlivé atypické kusy, ale i kompletní vybavení dětského pokoje

+Prohlédnout reference
Skříně na míru Atyp

Skříně na míru

Zvládneme pro Vás vyrobit všechny typy úložných prostorů – vestavěné skříně, skříňky různých velikostí, police, ale i kompletní obývací stěny. Problém není ani originální interiérový nábytek na míru jako např. designová tv skříňka nebo tv stolek – to vše dovedeme vyrobit podle vašich představ.

+Prohlédnout reference
Schody, dveře, okna Atyp

Schody, dveře, okna

Zvládneme pro vás navrhnout i vyrobit schodiště na míru z masivního dřeva, ale i dalších kvalitních materiálů uzpůsobených dle vašich přání a preferencí tak, aby perfektně ladily s interiérem. Specializujeme se i na moderní dřevěná okna na míru a designové dřevěné dveře na míru, které mají díky unikátnímu designu styl, který nikdy nevyjde z módy.

+Prohlédnout reference
Předsíňe, šatny Atyp

Předsíňe, šatny

Nábytek do předsíně na míru je tím nejlepším řešením, pokud si chcete dopřát originální design, který bude přesně odpovídat vašim představám a ladit s interiérem. Nabízíme kompletní sestavy, ale i otevřené a uzavřené skříně, botníky a komody. Nábytek je navržený tak, aby využil celé prostoru a zároveň poskytl dostatečné úložné prostory.

+Prohlédnout reference
Komerční prostory Atyp

Komerční prostory

Vyrobíme jakýkoli kancelářský nábytek do vašich reprezentačních prostor. Nabízíme kvalitní interiérový nábytek na míru do mobilních prodejen, reprezentačních stánků nebo na recepci. Naše kvalitně odvedená práce a profesionální přístup uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. 

+Prohlédnout reference
Kancelářský nábytek Atyp

Kancelářský nábytek

Dokážeme vyrobit kompletní kancelářský nábytek na míru. Ať už se jedná o typický kancelářský nábytek či originální kus nábytku na míru, zaručujeme kvalitně odvedenou práci a prvotřídní zpracování kvalitních materiálů. Jsme schopni vybavit jakoukoli kancelář, call centrum či administrativní prostory. 

+Prohlédnout reference
Zahrada Atyp

Zahrada

Vyrobíme jakýkoli zahradní nábytek na míru dle konkrétních rozměrů a parametrů. Nabízíme prvotřídní zahradní nábytek na míru pro vaši zahradu i terasu, pergoly na míru, dokonce i zahradní sauny – to vše se zárukou kvalitně odvedené práce a těch nejlepších materiálů.

+Prohlédnout reference