Společnost A-Typ nábytek s.r.o. se zabývá od roku 1993 zakázkovou výrobou nábytku, nebo realizací celých interiérů. Vyrábíme zakázkový nábytek na míru, vestavěný i volně stojící z masivního dřeva nebo dýhovaný dřevěnou dýhou, zpracováváme lamina a lamináty. Pro výrobky používáme kombinaci dřevo materiálů se sklem, nerezovou ocelí, plastem, umělým i přírodním kamenem a ostatními materiály.

Materiály na výrobu

Naše výrobky mohou být v přírodním provedení vlastního dřeva nebo mohou být mořeny na do různých odstínů, proto jsme schopni vyrobit i dodatečně doplňky k nábytku, který byl vyroben v minulosti. Užíváme jen povrchové barvy a laky, co zaručí vysokou kvalitu a dlouholetou životnost povrchů.

REALIZACE INTERIÉRŮ, BYTŮ, OBCHODŮ A DALŠÍCH PROSTOR

Vyrábíme nábytek na míru do bytových i komerčních interiérů. Z realizací rodinných domů a bytů nabízíme realizace obývacích pokojů, ložnicpostelí, skříní a skříňových sestav, předsíní, kuchyní, dětských pokojů, pracoven, dveří, vrat a schodišť. Veškerá práce je individuální a na přání klienta. V komerční sféře dodáváme zakázkový nábytek pro obchody, vstupní reprezentační místnosti a recepce, restaurace, kanceláře, zasedací a jednací místnosti atd.

27 Let
zkušeností

Za 27 let působení v našem oboru jsme nasbírali velké množství zkušeností.

5966 Spokojených
klientů

Naší kvalitně odvedené práce si váží více jak 5966 našich klientů.

6468 Realizovaných
zakázek

Za dobu našeho působení jsme dokázali zrealizovat více jak 6468 zakázek.