Skříně na míru – vestavěné i volně stojící

Skříně přinášejí každodenní komfort, který usnadní ukládání velkého množství věcí a jsou běžnou součástí domácnosti či kanceláře.

Skříně lze využít téměř kdekoliv

Skříně využíváme do obývacího pokoje či vestavěné skříně do předsíně spojené s botníkem. Pro své ratolesti můžete nechat vyrobit rohovou skříň do jejich dětského pokoje, do ložnice se zase hodí vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi. Do koupelny jsou velmi žádané skříňky se zrcadlem a do kuchyně vyrobíme dle potřeby například potravinovou skříň.  Zakázkovou výrobu provádíme na míru i pro různé kancelářské prostory dle požadavků a přání klienta.

Úložný prostor

Nezapomněli jsme na vaše knihy, CD, sklo, dokumenty a další věci k uložení. Vše bude řádně a přehledně uloženo na viditelném místě, za dveřmi chráněno před prachem, případně zabezpečeno uzamykatelné skříni. Pro bezpečnost cenných věcí dodáváme a montujeme vestavěné skříňové trezory.  Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro vaši domácnost či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí.

Skříně přesně na míru

Nevyužité prostory jako jsou kouty, zkosené stropy, výklenky či místo pod schody vyřešíme pomocí atypických na zakázku vyrobených skříní. Vše vyrábíme na míru pro klienta, po zaměření a konzultaci.

Fotogalerie skříní


Vzorníky materiálů

Menu