Ložnice – zakázková výroba

Ložnice je místem, které je velmi intimní a kde si chcete odpočinout a nabrat nové síly. Preferujete proto pohodlí, ale i stylovou moderní atmosféru pro intimní chvíle. Interiér ložnice musí být místo, které budete mít rádi. Vyplatí se proto přemýšlet i o vhodném dekoru, který dodá vaší ložnici styl. Navrhneme pro vás barvy interiéru,  kompletní vybavení ložnice, vybereme materiál a vše vyrobíme přesně na míru. Můžete tak mít moderní, rustikální, designovou či jinou ložnici dle vašeho přání. Vaše ložnice se stane inspirací pro ostatní.

Na zakázku pro vás vyrobíme nábytek do ložnice na míru dle vašich potřeb. Uvidíte, že i z atypického prostoru dokážeme vykouzlit učiněný boudoir. Není pro nás problém vyrobit jakékoliv atypické tvary jako rohové skříně, kulaté postele či nábytek do velkých ložnic.

Do ložnice pro vás vyrobíme

Materiály pro ložnice

Luxusními materiály jsou přírodní dýhy, ale dnes už je nerozeznáte například od syntetických imitací. Nové technologie přinášejí i bohatství nových dekorů? Viděli jste například kamennou dýhu či povrch ve vysokém lesku? Například luxusní ložnice z masivu jsou velmi žádané. Nechte si od nás poradit. Budete spokojeni!
Dodáme vám komplet ložnici na zakázku nebo jenom různé části přesně podle vašich představ z veliké nabídky materiálů.

Ložnice fotogalerie

Vzorníky materiálů Katalog matrací Katalog postelových roštů

Menu