Pracovní desky

Nosným materiálem pracovních desek je surová DTD deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky.

Pracovní desky KRONOSPAN®

pracovni-deskaPracovní desky v tloušťce 28 mm a 38 mm jsou kvalitní dřevotřískové desky povrchově upravené odolným HPL laminátem. Jsou vhodné pro použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky.

V nabídce pracovních desek společnosti Kronospan Jihhlava, které nabízíme jsou velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení. Dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktního charakteru.

Pracovní desky Egger | ZOOM® EUROLIGHT®

PDAktuální designové trendy zdůrazňují hodnotu nábytku tloušťkou použitého materiálu. EUROLIGHT® splňuje tento požadavek a zároveň se vyznačuje sníženou materiálovou naročností a s nízkou váhou pracovní kuchyňské desky. Je obzvláště úsporný na spotřebu materiálu a bez námahy vytvoří požadované spojení moderních tvůrčích ideí s atraktivními dekory a povrchy. Nad to navíc EUROLIGHT® nabízí nezbytný potenciál úspor při výrobě, ergonomii a dopravě.

Rozšířením stávajícího sortimentu EUROLIGHT® o nové EUROLIGHT® Pracovní kuchyňské desky zdůrazňuje firma EGGER svoji kompetencí coby dodavatel kompletního sortimentu. Mimořádně rozsáhlá paleta dekorů a materiálů jde svým rozsahem možností využití od nábytku až k pracovní ploše. Se stabilní 8 mm EUROSPAN® dřevotřískovou krycí vrstvou, dvěma podélnými uzávěrami a lehkou, v sendviči vysoce stabilní střední vrstvou z 6-tihrané kartonové voštiny, si Vás EUROLIGHT® pracovní desky získají formou a funkčností. Obsáhlý program příslušenství pro spojování a hranování zaokrouhluje rozšířenou nabídku.

 

Využití pracovních desek

Kuchyně, koupelny, kancelářský a bytový nábytek na míru, výčepní a prodejní pulty, běžné pracovní plochy.

https://www.a-typ.cz/kancelarsky-nabytek


Další materiály

Menu