Máte novou prodejnu nebo pobočku, kterou potřebujete vybavit nábytkem? Základní zadání zní: nábytek pro prodejny a pobočky je atypický, musí se hodit pro daný sortiment, případně musí zachovat ducha a styl společnosti. To je naše specializace. Vyrábíme nábytkové vybavení pro prodejny a pobočky ve stylu a designu, který požadujete. Budete potřebovat prodejní pult a systém regálů? Nebo máte prodej z tzv. centrální recepce. Pošlete projekt a my si s ním poradíme. Uvidíte!

Většina firem chce takový nábytek a vybavení, aby ve své prodejně či pobočce zachovala určitý styl. Aby zákazníci takový obchod poznali. Tomu se snadno přizpůsobíme, protože vyrábíme ze všech dostupných materiálů a dokážeme zvolit jakékoli povrchové provedení. A pokud chcete opravdu originální design? I to nebude problém. Máme zařízení, stroje a zkušené pracovníky, kteří si poradí s různými požadavky a netradičními tvary. Zachováme tradici, ale rádi se pustíme do originálních věcí. Přesvědčte se!

Vyrábíme designový nábytek a vybavení do prodejen dle Vašeho návrhu nebo návrhu architekta. Od prodejních pultů, regálů pro vystavení zboží, světelných reklamních ploch až po kompletní interiéry.